У травні відбудуться майстер-класи за темою:

У травні відбудуться майстер-класи за темою:

on Четвер, 19 квітня 2018. Posted in Блог Дистанційної Академії, Новини

  • Цифрові сервіси для скрапбукінгу, або як редагувати фото без фотошопу - 16 травня 16:00
  • Мистецтво створення інтерактивних презентацій. Огляд сучасних сервісів - 17  травня 16:00
  • Секрети додавання інтерактивності в навчальну презентацію Microsoft PowerPoint - 22 травня 16:00
  • Що приховує PowerPoint - 24 травня 16:00

Цифрові сервіси для скрапбукінгу, або як редагувати фото без фотошопу

Під час даного майстер-класу ви дізнаєтесь про те, що таке цифровий скрапбукінг, яке відношення він має до редагування фото, та як почати з ним працювати.
Вашій увазі будуть представлені прості та зручні інтернет сервіси для графічного дизайну, за допомогою яких кожен може оволодіти мистецтвом створення оригінальних запрошень, привітань, постерів, колажів та фотоальбомів на вашому комп`ютері. Ви оволодієте навичками оброблення фотографії в режимі он-лайн, дізнаєтесь як додавати до неї текст, рамки, різноманітні ефекти тощо.
Приєднуйтесь до нашого майстер-класу , і ви почнете створювати неймовірні фото та фотоальбоми, які будуть радувати не лише вас, але й ваших рідних, друзів, колег та учнів.

Мистецтво створення інтерактивних презентацій. Огляд сучасних сервісів

Презентації дають можливість кожному викладачеві проявити творчість, індивідуальність, уникнути формального підходу до проведення уроків. Ви дізнаєтесь основні правила створення «ідеальної» презентації.
Ми розповімо вам про такі новітні онлайн-сервіси, як Padlet (командне створення презентацій), Haiku Deck (презентація за пару хвилин), Prezi (презентація в форматі 3D), Visual Bee (нові можливості для Power Point) та Trip Wow (сервіс для cтворення динамічних онлайн-презентацій).

Секрети додавання інтерактивності в навчальну презентацію Microsoft PowerPoint

Інтерактивна презентація здатна легко захоплювати увагу користувача і тривалий час підтримувати його зацікавленість матеріалом. Посилення інтерактивності призводить до більш інтенсивної участі в процесі навчання самих учнів. Це сприяє підвищенню ефективності сприйняття і запам'ятовування навчального матеріалу
Якщо ви хочете, щоб ваші презентації Power Point відрізнялися від презентацій інших педагогів
оригінальністю, профессіональзмом і інтерактивністю - тоді запрошуємо Вас на наш майстер-клас!
 
На майстер-класі ми розглянемо:
 
  • Основні поняття
  • Інтерактивний прийом «Спливаючі вікна»
  • Інтерактивний прийом «Тестовий питання»

Що приховує PowerPoint

Якщо Ви використовуєте комп'ютерні презентації у власній діяльності та вважаєте, що PowerPoint - це досить проста програма, але Ваша  творча особистість вимагає більшого - не поспішайте вивчати нову програму для створення презентацій. Ми пропонуємо вдосконалити навички роботи з давно знайомим середовищем PowerPoint та відкрити для себе його секретики та фішки.
Даний майстер-клас практично розкриє особливості створення власного авторського шаблону презентацій, ознайомить з алгоритмами додавння тригерів на слайд, обробки малюнків засобами PowerPoint,  керування готовою презентацією та роботу із звуком та відео та багато чого іншого .
 
Запрошуються педагоги усіх напрямів. Наявність початкових навичок створення та редагування презентацій а також позитивного робочого настрою обов'язкова 

Вартість одного – 175 грн.

Вартість 4-х - 700 грн. 495 грн.